1.1.2 Do drzwi - Podpórki garażowe

Informacja

Podpórka garażowa stoper 13cm do drzwi biały blist

STP7

5907630105530
Stopka, blokada drzwiowa góra-dół, ze sprężyną. Korpus odlewany ciśnieniowo.Automatyczne zwalnianie blokady - po naciśnięciu blaszki bolec odsuwa się samoczynnie. Trwały lakier proszkowy Rozmiary: 127x31x25. Opakowanie blister.

Więcej szczegółów

16,64 zł netto

20,47 zł brutto

Więcej informacji

Podpórka garażowa stoper 13cm do drzwi biały blist

Opis:
Podpórka garażowa stoper 13cm do drzwi biały to solidny produkt, który został zaprojektowany do blokowania zamykania się drzwi. Wyposażona w sprężynę, stopka garażowa umożliwia łatwe i wygodne blokowanie drzwi w pozycji otwartej lub zamkniętej. Korpus odlewany ciśnieniowo zapewnia trwałość i wytrzymałość produktu. Automatyczne zwalnianie blokady po naciśnięciu blaszki bolec odsuwa się samoczynnie. Produkt jest lakierowany proszkowo, co zapewnia jego długotrwałą ochronę przed uszkodzeniami.

Parametry:
- Kod Towaru: STP7
- Kod EAN13: 5907630105530
- Wymiary: 127x31x25
- Opakowanie: blister

Cechy:
- Solidna metalowa konstrukcja
- Automatyczne zwalnianie blokady
- Trwały lakier proszkowy
- Wysoka jakość wykonania
- Marka produktu: XL-TOOLS

Zastosowanie:
Podpórka garażowa stoper 13cm do drzwi biały jest idealnym rozwiązaniem do blokowania drzwi wejściowych lub wewnętrznych w domu, biurze lub lokalu usługowym. Dzięki swojej solidnej konstrukcji i automatycznemu zwalnianiu blokady, produkt zapewnia bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Może być stosowany zarówno w garażach, jak i w innych pomieszczeniach, gdzie konieczne jest zablokowanie drzwi.

Produkty w tej samej kategorii: