1.1.2 Do drzwi - Podpórki garażowe

Informacja

Podpórka garażowa stoper 13cm do drzwi czarna blis

STP9

5903347035214
Stopka, blokada drzwiowa góra-dół, ze sprężyną. Korpus odlewany ciśnieniowo.Automatyczne zwalnianie blokady - po naciśnięciu blaszki bolec odsuwa się samoczynnie. Trwały lakier proszkowy Rozmiary: 127x31x25. Opakowanie blister.

Więcej szczegółów

23,73 zł netto

29,19 zł brutto

Więcej informacji

Podpórka garażowa stoper 13cm do drzwi czarna blis

Opis:
Podpórka garażowa stoper 13cm do drzwi czarna to niezawodne narzędzie, które pomoże zabezpieczyć drzwi wejściowe lub wewnętrzne w domu, biurze czy lokalu usługowym. Produkt został wykonany z trwałego odlewanego korpusu ciśnieniowego, co gwarantuje jego wytrzymałość i długotrwałe użytkowanie. Automatyczne zwalnianie blokady po naciśnięciu blaszki bolec odsuwa się samoczynnie, co zapewnia wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Podpórka garażowa posiada również trwały lakier proszkowy, który chroni ją przed uszkodzeniami i korozją.

Parametry:
- Kod Towaru: STP9
- Kod EAN13: 5903347035214
- Wymiary: 127x31x25
- Marka produktu: XL-TOOLS

Cechy:
- Stopka, blokada drzwiowa góra-dół, ze sprężyną
- Automatyczne zwalnianie blokady
- Trwały lakier proszkowy
- Mocna metalowa budowa

Zastosowanie:
Podpórka garażowa stoper 13cm do drzwi czarna jest idealna do blokowania zamykania się drzwi wejściowych lub wewnętrznych. Może być używana w domach, biurach, czy lokalach usługowych. Dzięki solidnej konstrukcji i automatycznemu zwalnianiu blokady, produkt zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale także wygodę użytkowania. Marka XL-TOOLS gwarantuje wysoką jakość i niezawodność produktu.

Produkty w tej samej kategorii: