1.1.2 Do drzwi - Podpórki garażowe

Informacja

Podpórka garażowa duża 300x25mm XL Zobacz większe

Podpórka garażowa duża 300x25mm XL biała

PG31

5907630131232
Podpórka garażowa do drzwi. Blokuje ona drzwi przed zamykaniem się np.z powodu wiatru. Na końcu znajduje się nakładka zabezpieczająca przed ślizganiem. Zamontowane sprężyny utrzymują pewnie podnóżkę we właściwej pozycji.Łatwa w montażu przy użyciu wkrętów

Więcej szczegółów

8,89 zł netto

10,93 zł brutto

Więcej informacji

Podpórka garażowa duża 300x25mm XL biała

Opis:
Podpórka garażowa duża 300x25mm XL biała to doskonałe rozwiązanie do trzymania drzwi w pozycji otwartej. Dzięki niej można zapobiec przypadkowemu zamknięciu się drzwi na wietrze lub podczas wietrzenia pomieszczenia. Montaż podpórki jest łatwy i wygodny, wystarczy użyć wkrętów. Dodatkowo, podpórka została wyposażona w gumową nakładkę, która zapobiega ślizganiu się. Wykonana z trwałego lakieru proszkowego, podpórka ma elegancki biały kolor, który pasuje do różnych stylów wnętrz. Marka produktu to MetalKraft, a kod produktu to PG31.

Parametry:
- Długość: 300mm
- Średnica rurki: 25mm
- Wykończenie: trwały lakier proszkowy + guma
- Kolor: biała
- Marka produktu: MetalKraft
- Kod EAN13: 5907630131232

Cechy:
- Łatwy montaż i demontaż
- Gumowa nakładka zapobiegająca ślizganiu się
- Wyposażona w dwie sprężyny ułatwiające składanie i rozkładanie
- Skutecznie zabezpiecza drzwi przed samoczynnym zamknięciem się

Zastosowanie:
Podpórka garażowa duża 300x25mm XL biała doskonale sprawdzi się do trzymania drzwi garażowych oraz bram. Jest niezawodna w zapobieganiu przypadkowemu zamknięciu się drzwi na wietrze, co może prowadzić do uszkodzeń. Dzięki prostemu montażowi i demontażowi, podpórka może być łatwo przenoszona i używana w różnych miejscach. Jej trwałe wykonanie i elegancki wygląd sprawiają, że jest to nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne rozwiązanie dla Twojego garażu.

Produkty w tej samej kategorii: