1.1.2 Do drzwi - Podpórki garażowe

Informacja

XLTOOLS Podpórka garażowa duża 300x25mm XL Zobacz większe

Podpórka garażowa duża 300x25mm XL czarna

PG35

5903347031094
Podpórka garażowa do drzwi. Blokuje ona drzwi przed zamykaniem się np.z powodu wiatru. Na końcu znajduje się nakładka zabezpieczająca przed ślizganiem. Zamontowane sprężyny utrzymują pewnie podnóżkę we właściwej pozycji.Łatwa w montażu przy użyciu wkrętów

Więcej szczegółów

8,89 zł netto

10,93 zł brutto

Więcej informacji

Podpórka garażowa duża 300x25mm XL czarna

Opis:
Podpórka garażowa duża 300x25mm XL czarna to doskonałe rozwiązanie do trzymania drzwi w pozycji otwartej. Dzięki niej można zapobiec zamknięciu się drzwi na wietrze lub przy wietrzeniu pomieszczenia. Montaż podpórki jest prosty i łatwy, wymaga jedynie użycia wkrętów. Podpórka została wyposażona w sprężyny, które utrzymują podnóżkę we właściwej pozycji. Na końcu znajduje się nakładka zabezpieczająca przed ślizganiem. Wykończenie podpórki to trwały lakier proszkowy, a kolor czarny nadaje jej elegancki wygląd. Produkt jest marki MetalKraft.

Parametry:
- Długość: 300mm
- Średnica rurki: 25mm
- Wykończenie: trwały lakier proszkowy + guma
- Kolor: czarny
- Kod EAN13: 5903347031094

Cechy:
- Łatwy montaż i demontaż
- Gumowa nakładka zapobiegająca ślizganiu się
- Sprężyny ułatwiające składanie i rozkładanie
- Stopka zabezpieczająca przed samoczynnym zamknięciem drzwi
- Elegancki wygląd dzięki trwałemu lakierowi proszkowemu

Zastosowanie:
Podpórka garażowa duża 300x25mm XL czarna doskonale sprawdzi się do trzymania drzwi garażowych oraz bram. Jest idealna do użytku w garażach, warsztatach, magazynach i innych pomieszczeniach, gdzie istnieje potrzeba trzymania drzwi w otwartej pozycji. Dzięki niej można zapewnić bezpieczeństwo i wygodę podczas prac lub wietrzenia pomieszczeń. Produkt marki MetalKraft gwarantuje wysoką jakość i trwałość.

Produkty w tej samej kategorii: