1.1.2 Do drzwi - Podpórki garażowe

Informacja

Podpórka garażowa duża 300x25mm XL Zobacz większe

Podpórka garażowa duża 300x25mm XL ocynk

PG33

5907630171252
Podpórka garażowa do drzwi. Blokuje ona drzwi przed zamykaniem się np.z powodu wiatru. Na końcu znajduje się nakładka zabezpieczająca przed ślizganiem. Zamontowane sprężyny utrzymują pewnie podnóżkę we właściwej pozycji.Łatwa w montażu przy użyciu wkrętów

Więcej szczegółów

8,25 zł netto

10,15 zł brutto

Więcej informacji

Podpórka garażowa duża 300x25mm XL ocynk

Opis:
Podpórka garażowa duża 300x25mm XL ocynk to idealne rozwiązanie do trzymania drzwi w pozycji otwartej. Dzięki niej możemy zapobiec przypadkowemu zamknięciu się drzwi na wietrze lub przy wietrzeniu pomieszczenia. Montaż podpórki jest niezwykle prosty i szybki, wystarczy użyć wkrętów. Podpórka została wyposażona w dwie sprężyny, które ułatwiają składanie i rozkładanie. Dodatkowo, na końcu znajduje się nakładka zabezpieczająca przed ślizganiem się. Długość podpórki wynosi 300mm, a średnica rurki to 25mm. Wykończenie podpórki to ocynk galwaniczny, który zapewnia trwałość i odporność na korozję.

Parametry:
- Długość: 300mm
- Średnica rurki: 25mm
- Wykończenie: ocynk galwaniczny + guma
- Kod EAN13: 5907630171252

Cechy:
- Łatwy montaż i demontaż
- Gumowa nakładka, która zapobiega ślizganiu się
- Wyposażona w dwie sprężyny ułatwiające składanie i rozkładanie
- Skutecznie zabezpiecza drzwi przed samoczynnym zamknięciem się

Zastosowanie:
Podpórka garażowa duża 300x25mm XL ocynk marki MetalKraft to idealne rozwiązanie do drzwi garażowych oraz bram. Dzięki niej można zapewnić stabilność i bezpieczeństwo, trzymając drzwi w pozycji otwartej. Jest to niezwykle przydatne narzędzie, szczególnie w przypadku wietrznych warunków atmosferycznych. Podpórka jest łatwa w montażu i demontażu, co sprawia, że można ją wykorzystać w różnych miejscach. Dzięki solidnemu wykonaniu i wykończeniu ocynkowanym, podpórka jest trwała i odporne na korozję.

Produkty w tej samej kategorii: