6.4.8.2 Klucze samochodowe - Klucze do świec

Informacja

6.4.8.2 Klucze samochodowe - Klucze do świec Jest 6 produktów.

 • Klucz do świec przegubowy 16mmKlucz do świec zapłonowych, przegubowy. Średnica klucza 16mm. Przegubowe ramię pracujące w dwóch płaszczyznach ułatwia pracę w trudno dostępnych zakamarkach. Antypoślizgowa, gumowana rączka typu T. Zastosowanie: warsztaty samochodowe garażeSpecyfikacja: średnica: 16mm przegubowy (pracuje w dwóch płaszczyznach) rączka typu T

  KSW16
  7,70 zł netto
 • Klucz do świec przegubowy 21mmKlucz do świec zapłonowych, przegubowy .Średnica klucza 21mm. Przegubowe ramię pracujące w dwóch płaszczyznach ułatwia pracę w trudno dostępnych zakamarkach. Antypoślizgowa rączka typu T. Zastosowanie: warsztaty samochodowe garażeSpecyfikacja: średnica: 21mm przegubowy (pracuje w dwóch płaszczyznach) rączka typu T

  KSW21
  8,60 zł netto
 • Nasadka do świec 1/2' Cr.V. 16mm 6-kątnaNasadka ze stali chromowo-wanadowej. Podstawowe narzędzie zarówno w domu jak i w warsztacie. Przeznaczona do kluczy w rozmiarze 1/2'. Rozmiar nasadki to 16mm. 6-kątny profil gniazda zapewnia lepszy chwyt w przypadku śrub rozkalibrowanych lub zardzewiałych. Pakowana na plastikowej zawieszce.Zastosowanie:warsztaty samochodowegarażegospodarstwa domoweSpecyfikacja:na uchwyt 1/2'rozmiar: 16mm6-kątny profil gniazdapakowane na plastikowej zawieszce.

  NSW16
  4,75 zł netto
 • Nasadka do świec 1/2' Cr.V. 21mm 6-kątnaNasadka ze stali chromowo-wanadowej. Podstawowe narzędzie zarówno w domu jak i w warsztacie. Przeznaczona do kluczy w rozmiarze 1/2'. Rozmiar nasadki to 16mm. 6-kątny profil gniazda zapewnia lepszy chwyt w przypadku śrub rozkalibrowanych lub zardzewiałych. Pakowana na plastikowej zawieszce.Zastosowanie:warsztaty samochodowegarażegospodarstwa domoweSpecyfikacja:na uchwyt 1/2'rozmiar: 21mm6-kątny profil gniazdapakowane na plastikowej zawieszce. 

  NSW21
  3,39 zł netto
 • Nasadka do świec 3/4' Cr.V. 16mm 6-kątnaNasadka ze stali chromowo-wanadowej. Podstawowe narzędzie zarówno w domu jak i w warsztacie. Przeznaczona do kluczy w rozmiarze 3/4'. Rozmiar nasadki to 16mm. 6-kątny profil gniazda zapewnia lepszy chwyt w przypadku śrub rozkalibrowanych lub zardzewiałych. Pakowana na plastikowej zawieszce.Zastosowanie:warsztaty samochodowegarażegospodarstwa domoweSpecyfikacja:na uchwyt 3/4'rozmiar: 16mm6-kątny profil gniazdapakowane na plastikowej zawieszce.

  NSW1634
  2,58 zł netto
 • Uniwersalny klucz GATOR GRIP idealnie pasuje do śrub o szerokości od 7 do 19 mm. Nie wymaga regulacji - dopasowuje się do rozmaitych przekrojów śrub, m.in. hak prostokątny, hak okrągły, nakrętka itp.W zestawie znajduje się adapter, dzięki któremu klucz można umieścić na wkrętarce lub wiertarce i w ten sposób dotrzeć do trudno dostępnych miejsc.

  NSU21
  34,69 zł netto
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów