4.1.9 Cięcie ręczne - Piły do materiałów budowlany

Informacja

4.1.9 Cięcie ręczne - Piły do materiałów budowlany Jest 16 produktów.

 • Brzeszczot wolframowy 300mm okrągły, grubość 2,6mmSpecjalny pokryty spiekami wolframu, piłujący sznur do wygodnego przycinania, obcinania, ścinania i piłowania: glazury, szkła, porcelany, marmuru, gipsu, azbestu, stali, stalowych blach, stalowych drutów, płyt wiórowych, płyt laminowanych, sklejki, dykty, drewna z gwoździami, poliamidu, laminatu z włókien szklanych, plastiku, PCV. Wygodny zarówno do wycinania okrągłych otworów, jak i również pozwala na wygodne cięcie w różnych kierunkach.

  DED008
  8,75 zł netto
 • NWM20
  35,37 zł netto
 • Nóż do cięcia papy 230mm PRO-TECHNIKNóż z ostrzem hakowym wykonanym ze stali nierdzewnej 2Cr13. Przeznaczony do wielu prac gospodarczych w warsztacie i w domu. Specjalne ostrze o sierpowatym kształcie umożliwia sprawne wykonywanie czynności takich jak cięcie papy, folii czy wykładzin podłogowych. Pewny chwyt narzędzia zapewnia wyprofilowana rękojeść wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego.Charakterystyka produktu:ostrze o długości 90mm wykonane ze stali nierdzewnej o oznaczeniu 2Cr13długość całkowita noża 230mmsierpowaty kształt ostrza gwarantuje sprawne cięcie papy oraz wykładzin podłogowychwyprofilowana, ergonomiczna rękojeść zapewnia pewny chwytSpecyfikacja techniczna:Ostrze: stal nierdzewna 2Cr13Długość ostrza: 90mmDługość całkowita: 230mmRękojeść: tworzywo sztuczne

  NWM30
  22,14 zł netto
 • Nóż do cięcia izolacji, polistyrenu, wełny 35cm  XL

  NWM2
  48,68 zł netto
 • Nóż do cięcia waty/wełny mineralnejPiła do cięcia watyNoże do cięcia wełny mineralnej o długości 415mm. Wykonane ze stali nierdzewnej ostrze gwarantuje wysoką jakość cięcia. Wygodna rączka z tworzywa jest idealnie dopasowana do

  NWM
  19,99 zł netto
 • Piła PRO-TECHNIK z zębami widiowymi.Długość 400mm. Przeznaczona do cięcia gazobetonu oraz innych materiałów budowlanych. Dwukomponentowa rączka skręcana śrubami. Możliwość zawieszenia na regale. EAN.

  PG400
  55,07 zł netto
 • Piła PRO-TECHNIK z zębami widiowymi.Długość 550mm. Przeznaczona do cięcia gazobetonu oraz innych materiałów budowlanych. Dwukomponentowa rączka skręcana śrubami. Możliwość zawieszenia na regale. EAN.

  PG550
  64,25 zł netto
 • Piła do cięcia pustaków i cegieł z zębami widiowymi. Przeznaczona do cięcia gazobetonu oraz innych materiałów budowlanych. Dwukomponentowa rączka skręcana śrubami. Możliwość zawieszenia na regale. EAN. Piła posiada co drugi ząb widiowy, co drugi zwykły.

  PG717
  66,50 zł netto
 • Piła PRO-TECHNIK z zębami widiowymi. Przeznaczona do cięcia gazobetonu oraz innych materiałów budowlanych. Dwukomponentowa rączka skręcana śrubami. Możliwość zawieszenia na regale. EAN. Piła posiada 34zęby widiowe.

  PG700
  84,40 zł netto
 • Piła do materiałów budowlanych / płyt gips-karton

  PPGK2
  4,19 zł netto
 •  

  PPGK3
  20,59 zł netto
 • Piła PRO-TECHNIK do cięcia płyt gipsowych, materiałów budowlanych, styropianu, oraz drewna. Ostrze trójstronnie ostrzone. Dwukomponentowa rączka, z antypoślgową gumową rączką. Rączka skręcana śrubami. Pakowane na blistrze. EAN.

  PPGK
  17,50 zł netto
 • Przecinak do nakrętek  2-15mmPrzecinaki wykonane z kutej stali z ostrzem chromowo-molibdenowym. Przeznaczone do bezpiecznego usuwania skorodowanych lub uszkodzonych nakrętek bez uszkodzenia gwintu śruby. Dostępne w rozmiarze 2-15mm oraz 15-22mm.

  ZGN10
  26,98 zł netto
 • Przecinak do nakrętek  15-22mmPrzecinaki wykonane z kutej stali z ostrzem chromowo-molibdenowym. Przeznaczone do bezpiecznego usuwania skorodowanych lub uszkodzonych nakrętek bez uszkodzenia gwintu śruby. Dostępne w rozmiarze 2-15mm oraz 15-22mm.

  ZGN11
  27,63 zł netto
 • Tarcze tnące dedykowane na trzpieniu zestaw 3 sztZestaw 3 sztuk dedykowanych tarcz tnących. Trzpień 11,1 mm pasuje do miniszlifierek i wiertarek. 3 rodzaje tarcz pozwalają na pracę w różnych materiałach takich jak tworzywa, drewno, metale kolorowe, ceramika i kamień. Mały rozmiar pozwala na precyzyjną pracę. Średnica tarcz to 2’ (50mm) . Pakowane na blistrze z możliwością zawieszenia.Zawartość zestawu:tarcza 2’ diamentowa do ceramiki i kamieniatarcza 2’ TCT do drewnatarcza 2’ HSS do metali i aluminiumtrzpień 11,1mmZastosowanie:precyzyjne pracecięcie metali kolorowych, drewna, tworzyw sztucznych, aluminium

  KAM28
  23,94 zł netto
 • Tarcze tnące precyzyjne na trzpieniu zestaw 3 sztZestaw 3 sztuk mini tarcz tnących. Trzpień 2,3mm pasuje do miniszlifierek i wiertarek. 3 rozmiary tarcz umożliwiają precyzyjną pracę w różnych materiałach takich jak tworzywa, drewno, metale kolorowe. Mały rozmiar pozwala na pracę w trudno dostępnych miejscach. Wykonane są z bardziej odpornej stali sprężynującej. Pakowanie w pudełka z tworzywa z możliwością zawieszenia na ekspozytorze.Zawartość zestawu:tarcza 16mm z ząbkamitarcza 19mm z ząbkamitarcza 22mm z ząbkamitrzpień 2,3mmZastosowanie:precyzyjne pracecięcie metali kolorowych, drewna, tworzyw sztucznych, aluminium

  KAM29
  2,60 zł netto
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów