2.1.9 Sprzątanie - Worki na śmieci i nie tylko

Informacja

2.1.9 Sprzątanie - Worki na śmieci i nie tylko Jest 13 produktów.

 • Chwytak do podnoszenia śmieci 76cm + magnesChwytak przeznaczony do zbierania śmieci, podnoszenia lekkich przedmiotów znajdującychsię poza zasięgiem rąk. Szczęki chwytające sterowane są poprzez zaciśnięcie rączkiWbudowany magnes przydaje się przy zbieraniu niewielkich, metalowych przedmiotówErgonomiczna, wyprofilowana rączka zapewnia komfort podczas pracy Ogumowane szczęki oraz ząbki ułatwiają chwyt przedmiotuLekki i poręcznyWaga 190gTworzywo ABS+TPR+PPDługość całkowita 76 cmRurka aluminiowa fi 14mm

  KWB111
  19,00 zł netto
 • Wielofunkcyjny domowy kosz do segregacji odpadów 52L Wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego 2-komorowy kosz na śmieci, który pomoże zadbać o odpowiednie sortowanie odpadów domowych. Jego nowoczesny design sprawia, że będzie pasować do większości pomieszczeń, a kółka pozwolą na przewiezienie go w dowolne miejsce bez konieczności dźwigania. Kosz wyposażony został w dwie komory:górna o pojemności 28L z dodatkową podziałką umożliwiającą rozdzielenie jej na 2 x 14Ldolna (wyjmowana) o pojemności 24LWielofunkcyjność - pojemnik może również pełnić rolę kosza na zabawki czy inne przedmioty codziennego użytku. Po obu stronach kosza znajdują się uchwyty na siatki, które jeszcze bardziej zwiększą jego funkcjonalność i pojemność. Kosz wyposażony został w koła z hamulcem, dzięki którym jego przesunięcie jest dziecinnie proste i nie wymaga wysiłku. Pokrywa górnej komory kosza zabezpieczona jest mechanizmem zatrzaskowym.Zapobiega to unoszeniu się nieprzyjemnych zapachów z odpadów po...

  KWB938
  162,15 zł netto
 • Wielofunkcyjny domowy kosz do segregacji odpadów 56L Wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego 2-komorowy kosz na śmieci, który pomoże zadbać o odpowiednie sortowanie odpadów domowych. Jego nowoczesny design sprawia, że będzie pasować do większości pomieszczeń, a kółka pozwolą na przewiezienie go w dowolne miejsce bez konieczności dźwigania. Kosz wyposażony został w dwie komory:Kosz wyposażony został w trzy komory:górna o pojemności 28L z dodatkową podziałką umożliwiającą rozdzielenie jej na 2 x 14Lśrodkową w postaci szuflady o pojemności 4Ldolna (wyjmowana) o pojemności 24LWielofunkcyjność - pojemnik może również pełnić rolę kosza na zabawki czy inne przedmioty codziennego użytku. Po obu stronach kosza znajdują się uchwyty na siatki, które jeszcze bardziej zwiększą jego funkcjonalność i pojemność. Dzięki dodatkowej szufladzie o pojemności 4L można mieć siatki oraz worki na śmieci zawsze w jednym miejscu i zawsze pod ręką. Kosz wyposażony został w koła z hamulcem, dzięki...

  KWB942
  202,25 zł netto
 • Kosz do segregacji 1 komorowy Stojak wykonany ze stali ocynkowanej  + tworzywo sztuczne Przystosowany na worki o pojemności 120 L   Produkt gabarytowy - dodatkowe koszty dostawy.

  KOSZ41
  51,85 zł netto
 • Kosz do segregacji 1 komorowy Stojak wykonany ze stali ocynkowanej  + tworzywo sztuczne Przystosowany na worki o pojemności 120 L   Produkt gabarytowy - dodatkowe koszty dostawy.

  KOSZ43
  88,89 zł netto
 • Kosz do segregacji 1 komorowy Stojak wykonany ze stali ocynkowanej  + tworzywo sztuczne Przystosowany na worki o pojemności 120 L   Produkt gabarytowy - dodatkowe koszty dostawy.

  KOSZ1
  46,21 zł netto
 • Kosz do segregacji 2 komorowy Stojak wykonany ze stali ocynkowanej  + tworzywo sztuczne Przystosowany na worki o pojemności 120 L (2x120L) Produkt gabarytowy - dodatkowe koszty dostawy.

  KOSZ2
  70,33 zł netto
 • Kosz do segregacji 3 komorowy Stojak wykonany ze stali ocynkowanej  + tworzywo sztuczne Klapy kosza w trzech kolorach: niebieski, zielony i żółty Przystosowany na worki o pojemności 12   Produkt gabarytowy - dodatkowe koszty dostawy.

  KOSZ3
  79,77 zł netto
 • KOSZ777
  12,74 zł netto
 • WO3550
  4,87 zł netto
 •  

  WO35
  3,17 zł netto
 • WO6050
  4,53 zł netto
 • WO12010
  7,54 zł netto
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów