1.1.2 Do drzwi - Podpórki garażowe

Informacja

Podpórka garażowa stoper 13cm do drzwi nikiel blis

STP5

5907630105516
Stopka, blokada drzwiowa góra-dół, ze sprężyną. Korpus odlewany ciśnieniowo.Automatyczne zwalnianie blokady - po naciśnięciu blaszki bolec odsuwa się samoczynnie. Trwały lakier proszkowy Rozmiary: 127x31x25. Opakowanie blister.

Więcej szczegółów

16,64 zł netto

20,47 zł brutto

Więcej informacji

Podpórka garażowa stoper 13cm do drzwi nikiel blis

Opis:
Podpórka garażowa stoper 13cm do drzwi nikiel to solidna i funkcjonalna blokada drzwiowa, która zapewnia bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Wyposażona w sprężynę, umożliwia blokadę drzwi zarówno w górę, jak i w dół. Korpus podpórki został wykonany z odlewanego ciśnieniowo aluminium, co gwarantuje jego wytrzymałość i trwałość. Dodatkowym atutem jest automatyczne zwalnianie blokady - po naciśnięciu blaszki bolec odsuwa się samoczynnie. Podpórka została pokryta trwałym lakierem proszkowym, który zapewnia ochronę przed uszkodzeniami i korozją.

Parametry:
- Kod Towaru: STP5
- Kod EAN13: 5907630105516
- Wymiary: 127x31x25 mm
- Marka produktu: XL-TOOLS

Cechy:
- Solidna metalowa konstrukcja
- Automatyczne zwalnianie blokady
- Trwały lakier proszkowy
- Wytrzymały korpus odlewany ciśnieniowo
- Uniwersalne zastosowanie w domu, biurze, czy lokalu usługowym

Zastosowanie:
Podpórka garażowa stoper 13cm do drzwi nikiel jest idealnym rozwiązaniem do blokowania zamykania się drzwi wejściowych lub wewnętrznych. Dzięki solidnej metalowej budowie zapewnia niezawodność i trwałość. Może być stosowana zarówno w domach, biurach, jak i w lokalach usługowych. Produkt ten jest niezastąpiony w sytuacjach, gdy chcemy zapewnić dodatkowe zabezpieczenie przed przypadkowym zamykaniem się drzwi.

Zapewnij sobie bezpieczeństwo i wygodę dzięki podpórce garażowej stoper 13cm do drzwi nikiel blis marki XL-TOOLS.

Produkty w tej samej kategorii: