1.1.2 Do drzwi - Podpórki garażowe

Informacja

Podpórka garażowa duża 300x25mm XL Zobacz większe

Podpórka garażowa duża 300x25mm XL brąz

PG32

5907630178930
Podpórka garażowa do drzwi. Blokuje ona drzwi przed zamykaniem się np.z powodu wiatru. Na końcu znajduje się nakładka zabezpieczająca przed ślizganiem. Zamontowane sprężyny utrzymują pewnie podnóżkę we właściwej pozycji.Łatwa w montażu przy użyciu wkrętów

Więcej szczegółów

8,25 zł netto

10,15 zł brutto

Więcej informacji

Podpórka garażowa duża 300x25mm XL brąz

Opis:
Podpórka garażowa duża 300x25mm XL brąz to doskonałe rozwiązanie do trzymania drzwi w pozycji otwartej. Dzięki niej unikniemy przypadkowego zamknięcia się drzwi na wietrze lub przy wietrzeniu pomieszczenia. Montaż podpórki jest prosty i szybki, wystarczy użyć wkrętów. Dodatkowo, podpórka została wyposażona w gumową nakładkę, która zapobiega jej ślizganiu się. Wykonana z trwałego lakieru proszkowego i gumy w kolorze brązowym, podpórka prezentuje się estetycznie i elegancko.

Parametry:
- Długość: 300mm
- Średnica rurki: 25mm
- Wykończenie: trwały lakier proszkowy + guma
- Kolor: brązowy
- Marka produktu: MetalKraft
- Kod produktu: PG32
- Kod EAN13: 5907630178930

Cechy:
- Łatwy montaż i demontaż
- Gumowa nakładka zapobiegająca ślizganiu się
- Sprężyny utrzymujące podnóżkę w właściwej pozycji
- Skuteczne zabezpieczenie drzwi przed samoczynnym zamknięciem się

Zastosowanie:
Podpórka garażowa duża 300x25mm XL brąz doskonale sprawdzi się przy drzwiach garażowych oraz bramach. Dzięki niej, drzwi będą trzymane w pozycji otwartej, co ułatwi przepływ powietrza i zapobiegnie przypadkowemu zamknięciu się drzwi. Podpórka jest również idealna do zastosowania w innych pomieszczeniach, gdzie istnieje potrzeba trzymania drzwi w otwartej pozycji. Dzięki trwałym materiałom i solidnej konstrukcji, podpórka jest niezawodna i długotrwała.

Produkty w tej samej kategorii: