1.1.2 Do drzwi - Podpórki garażowe

Informacja

Podpórka garażowa mała 210x14mm XL Zobacz większe

Podpórka garażowa mała 210x14mm XL ocynk

PG13

5907630196927
Podpórka garażowa do drzwi. Blokuje ona drzwi przed zamykaniem się np.z powodu wiatru. Na końcu znajduje się nakładka zabezpieczająca przed ślizganiem. Zamontowane sprężyny utrzymują pewnie podnóżkę we właściwej pozycji.Łatwa w montażu przy użyciu wkrętów

Więcej szczegółów

4,89 zł netto

6,01 zł brutto

Więcej informacji

Podpórka garażowa mała 210x14mm XL ocynk

Opis:
Podpórka garażowa mała 210x14mm XL ocynk to doskonałe rozwiązanie do trzymania drzwi w pozycji otwartej. Dzięki niej można zapobiec przypadkowemu zamknięciu drzwi, szczególnie w przypadku silnego wiatru. Podpórka została wyposażona w nakładkę zabezpieczającą przed ślizganiem się, co dodatkowo zwiększa jej funkcjonalność. Montaż jest prosty i wymaga jedynie użycia wkrętów.

Parametry:
- Długość: 210mm
- Średnica rurki: 14mm
- Wykończenie: ocynk galwaniczny + guma
- Kod EAN13: 5907630196927

Cechy:
- Łatwy montaż i demontaż
- Gumowa nakładka zapobiegająca ślizganiu się
- Doskonała do drzwi garażowych oraz bram
- Wyposażona w dwie sprężyny ułatwiające składanie i rozkładanie
- Skutecznie zabezpiecza drzwi przed samoczynnym zamknięciem się

Zastosowanie:
Podpórka garażowa mała 210x14mm XL ocynk marki MetalKraft jest idealna do zastosowania przy drzwiach garażowych oraz bramach. Dzięki niej można utrzymać drzwi w pozycji otwartej, co jest szczególnie przydatne podczas wietrznej pogody. Montaż jest prosty i nie wymaga specjalistycznych narzędzi. Dzięki gumowej nakładce podpórka nie ślizga się, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Produkt jest wytrzymały i solidny, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie.

Produkty w tej samej kategorii: