1.1.2 Do drzwi - Podpórki garażowe

Informacja

Podpórka garażowa mała 210x14mm XL Zobacz większe

Podpórka garażowa mała 210x14mm XL czarna

PG14

5907630131225
Podpórka garażowa do drzwi. Blokuje ona drzwi przed zamykaniem się np.z powodu wiatru. Na końcu znajduje się nakładka zabezpieczająca przed ślizganiem. Zamontowane sprężyny utrzymują pewnie podnóżkę we właściwej pozycji.Łatwa w montażu przy użyciu wkrętów

Więcej szczegółów

4,45 zł netto

5,47 zł brutto

Więcej informacji

Podpórka garażowa mała 210x14mm XL czarna

Opis:
Podpórka garażowa mała 210x14mm XL czarna to idealne rozwiązanie do trzymania drzwi w pozycji otwartej. Dzięki niej można zapobiec zamknięciu się drzwi na wietrze lub przy wietrzeniu pomieszczenia. Montaż podpórki jest niezwykle prosty i wymaga użycia jedynie wkrętów. Podpórka została wyposażona w dwie sprężyny, które ułatwiają składanie i rozkładanie. Długość podpórki wynosi 210mm, a średnica rurki to 14mm. Wykończenie podpórki wykonane jest z trwałego lakieru proszkowego, co zapewnia jej długotrwałą trwałość. Dodatkowo, podpórka posiada gumową nakładkę, która zapobiega ślizganiu się. Produkt marki MetalKraft.

Parametry:
- Długość: 210mm
- Średnica rurki: 14mm
- Wykończenie: trwały lakier proszkowy + guma
- Kolor: czarna
- Kod EAN13: 5907630131225

Cechy:
- Łatwy montaż i demontaż
- Gumowa nakładka zapobiegająca ślizganiu się
- Podpórka idealna do drzwi garażowych oraz bram
- Wyposażona w dwie sprężyny ułatwiające składanie i rozkładanie
- Nóżka skutecznie zabezpiecza drzwi przed samoczynnym zamknięciem się

Zastosowanie:
Podpórka garażowa mała 210x14mm XL czarna marki MetalKraft to niezawodne narzędzie, które sprawdzi się doskonale przy trzymaniu drzwi w pozycji otwartej. Jest idealna do zastosowania przy drzwiach garażowych oraz bram. Dzięki niej można uniknąć zamknięcia się drzwi na wietrze lub przy wietrzeniu pomieszczenia. Montaż podpórki jest niezwykle prosty i wymaga użycia jedynie wkrętów. Dodatkowo, podpórka została wyposażona w gumową nakładkę, która zapobiega ślizganiu się. Produkt marki MetalKraft gwarantuje wysoką jakość i trwałość.

Produkty w tej samej kategorii: