1.1.2 Do drzwi - Podpórki garażowe

Informacja

Podpórka garażowa 210x18mm XL biała Zobacz większe

Podpórka garażowa 210x18mm XL biała

PG41

5907630118639
Podpórka garażowa do drzwi. Blokuje ona drzwi przed zamykaniem się np.z powodu wiatru. Na końcu znajduje się nakładka zabezpieczająca przed ślizganiem. Zamontowane sprężyny utrzymują pewnie podnóżkę we właściwej pozycji.Łatwa w montażu przy użyciu wkrętów

Więcej szczegółów

7,38 zł netto

9,08 zł brutto

Więcej informacji

Podpórka garażowa 210x18mm XL biała

Opis:
Podpórka garażowa 210x18mm XL biała to doskonałe rozwiązanie do trzymania drzwi w pozycji otwartej. Dzięki niej, drzwi nie będą się zamykać na wietrze lub przy wietrzeniu pomieszczenia. Montaż jest łatwy i szybki, a podpórka jest stabilna i trwała. Wyposażona w gumową nakładkę, która zapobiega ślizganiu się, podpórka garażowa jest idealna do drzwi garażowych oraz bram. Dodatkowo, sprężyny ułatwiają składanie i rozkładanie podpórki, a stopka skutecznie zabezpiecza drzwi przed samoczynnym zamknięciem się. Marka produktu, MetalKraft, gwarantuje wysoką jakość i trwałość.

Parametry:
- Długość: 210mm
- Średnica rurki: 18mm
- Wykończenie: trwały lakier proszkowy + guma
- Kolor: biały
- Kod EAN13: 5907630118639

Cechy:
- Łatwy montaż i demontaż
- Gumowa nakładka zapobiegająca ślizganiu się
- Stabilność i trwałość
- Wyposażona w sprężyny ułatwiające składanie i rozkładanie
- Skuteczne zabezpieczenie drzwi przed samoczynnym zamknięciem się

Zastosowanie:
Podpórka garażowa 210x18mm XL biała doskonale sprawdzi się jako narzędzie do trzymania drzwi w pozycji otwartej. Może być stosowana zarówno w garażach, jak i przy bramach. Dzięki wysokiej jakości wykonania i trwałości, podpórka garażowa MetalKraft jest niezawodna i długotrwała.

Produkty w tej samej kategorii: