2.1.8 Sprzątanie - Czyszczenie kostki brukowej

Informacja

Szczotka do kostki brukowej z trz teleskop.+miotła

SDKS6

5903347034316
36,53 zł netto

44,93 zł brutto

Więcej informacji

Szczotka do kostki brukowej z trz teleskop.+miotła

Opis produktu:

Szczotka do kostki brukowej z trzonkiem teleskopowym oraz miotła to idealne narzędzia do czyszczenia kostek brukowych, tarasów i patio. Szczotka została zaprojektowana specjalnie do usuwania mchu i chwastów ze szczelin między kostkami, eliminując konieczność stosowania herbicydów lub innych środków chwastobójczych.

Szczotka druciana posiada wąską konstrukcję, która doskonale sprawdza się przy szorowaniu mchów, porostów i innych fragmentów roślin z fug. Wyposażona jest także w solidne kły ze stali, które umożliwiają podważanie i usuwanie głębszych części korzeniowych. Natomiast szeroka szczotka z 6 rzędami drutów jest idealna do ogólnej pielęgnacji i czyszczenia powierzchni.

Trzon teleskopowy z gwintem o długości regulowanej od 80 do 140 cm sprawia, że praca jest łatwa i wygodna, jednocześnie chroniąc nasz kręgosłup.

Specyfikacja:

- Szczotka nakręcana na gwint
- Wąska szczotka drutu, 3-rzędowa
- Długość drutu: 35 mm
- Stalowy kolec do podważania roślin z fug, długość kolca: 40 mm
- Szeroka szczotka z 6 rzędami drutu o wymiarach: 80x65 mm, długość drutu: 30 mm
- Teleskopowy kij o długości 80-140 cm

Zastosowanie:

- W ogrodach
- Do czyszczenia kostki brukowej, tarasów, patio
- Do usuwania mchów i porostów z fug, krawężników

Jednostka miary: szt
Waga produktu: 0,875 kg

Kod Kreskowy EAN13: 5903347034316
Producent: XL-TOOLS Poland

Opis:
Szczotka do kostki brukowej z trzonkiem teleskopowym oraz miotła to niezbędne narzędzia do skutecznego czyszczenia i pielęgnacji kostki brukowej oraz innych powierzchni. Zapomnij o uciążliwym chwastobójstwie i używaj tej szczotki do eliminowania mchu, chwastów i innych niechcianych roślin. Dołączona miotła pozwala na dokładniejsze sprzątanie całej powierzchni. Umożliwia to uniknięcie stosowania herbicydów i innych środków chwastobójczych, co jest korzystne dla środowiska.

Wykonana z wytrzymałego materiału, szczotka druciana ma wąski kształt i trzy rzędy drutów, co zapewnia doskonałe rezultaty w usuwaniu mchu, porostów i fragmentów roślin z fug. Posiada także stalowy kolec do podważania roślin z fug. Szeroka szczotka z 6 rzędami drutu jest idealna do ogólnego czyszczenia powierzchni i usuwania wszelkich zabrudzeń.

Trzon teleskopowy z gwintem umożliwia regulację długości od 80 do 140 cm, zapewniając odpowiedni komfort pracy i chroniąc kręgosłup przed nadmiernym obciążeniem.

Ten zestaw narzędzi do czyszczenia kostki brukowej, tarasów i patio jest niezastąpiony w ogrodzie i sprawi, że Twoje powierzchnie będą zawsze czyste i zadbane.

Parametry:
- Kod Produktu: SDKS6
- Wymiary: Szczotka: długość drutu: 35 mm, długość kolca: 40 mm, szerokość szczotki: 80 mm, wysokość szczotki: 65 mm; Trzon teleskopowy: długość: 80-140 cm
- Waga produktu: 0,875 kg
- Marka produktu: XL GREEN
- Jednostka miary: szt
- Kod Kreskowy EAN13: 5903347034316

Zastosowanie:
- Czyszczenie kostki brukowej, tarasów, patio
- Usuwanie mchu i porostów z fug, krawężników

Nie czekaj, zamów już teraz tę wyjątkową szczotkę do kostki brukowej z trzonkiem teleskopowym i miotłę i ciesz się czystymi powierzchniami bez użycia szkodliwych środków chemicznych.

Produkty w tej samej kategorii: