2.1.3 Sprzątanie - Mopy i chemia

Informacja

Wkład zapas mopa płaski mikrofibra MOPM 43x13cm

MOP13

5900536259178
Pasuje do wielu dostępnych na rynku mopów, nadaje się do zmywania każdego rodzaju podłóg, dociera do trudno dostępnych kątów, czyści skutecznie nie pozostawiając smug.

Więcej szczegółów

6,63 zł netto

8,15 zł brutto

Więcej informacji

Wkład zapas mopa płaski mikrofibra MOPM 43x13cm

Opis:
Wkład zapas mopa płaskiego z mikrofibry o wymiarach 43x13 cm jest przeznaczony do wymiany w mopach płaskich. Produkt jest uniwersalny i pasuje do wielu mopów dostępnych na rynku. Wkład zaprojektowano w taki sposób, aby efektywnie czyścić różne rodzaje podłóg, w tym docieranie do trudno dostępnych miejsc. Wkład wykonany z mikrofibry nie pozostawia smug, co jest istotne dla utrzymania estetyki czyszczonych powierzchni.

Cechy:
- Uniwersalność: pasuje do wielu mopów płaskich dostępnych na rynku
- Skuteczność: usuwa zabrudzenia i nie pozostawia smug
- Przystosowanie do różnych rodzajów podłóg
- Łatwość w czyszczeniu trudno dostępnych miejsc
- Możliwość prania w pralce

Parametry:
Kod Produktu: MOP13
Materiał: mikrofibra
Wymiary: 43x13 cm
Marka produktu: XL-TOOLS
Waga produktu: 0,069 kg
Jednostka miary: szt

Zastosowanie:
Wkład do mopa z mikrofibry marki XL-TOOLS znajduje zastosowanie w codziennym utrzymaniu czystości podłóg w domach i biurach. Jest przeznaczony do zmywania powierzchni podłogowych, w tym laminatów, kafelków oraz paneli. Dzięki elastycznej konstrukcji wkładu, można łatwo dotrzeć do kątów i innych trudno dostępnych miejsc. Produkt nadaje się do użytku zarówno na mokro, jak i na sucho, co pozwala na efektywne sprzątanie bez smug i zanieczyszczeń. Wkład jest wielokrotnego użytku i może być łatwo czyszczony poprzez pranie w pralce, co zapewnia higienę i długotrwałe użytkowanie.

Produkty w tej samej kategorii: